Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JR)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JR):

    Grzegorz Klich

  • Goście:

    MOSM Tychy (JR)

  • Trener MOSM Tychy (JR):

    Janusz Kwiatkowski

  • Wynik:

    7:3 (2:1, 3:1, 2:1)

  • Data:

    23.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    18:55

  • Sędzia główny:

    Dawid Mazur

  • Sędzia liniowy:

    Damian Czudowski, Rafał Orłowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:25 EQ

Fabiańczyk Maciej Zadęcki Wiktor

1:1 10:20 EQ

Kviatkouski Yakub Krzyżek Jan

2:1 14:13 EQ

Senkevich Artsiom Yerassov Vasiliy

3:1 25:21 EQ

Yerassov Vasiliy Gavrilov Denis

4:1 27:20 EQ

Baran Karol Blanik Jakub, Kasprzyk Dominik

4:2 33:25 EQ

Ratajczak Igor Kucharski Szymon

5:2 35:24 +1

Yerassov Vasiliy Senkevich Artur

6:2 51:31 EQ

Senkevich Artur Senkevich Artsiom, Yerassov Vasiliy

6:3 53:15 EQ

Siekierka Mateusz Langner Oskar

7:3 59:57 +1

Naróg Michał Chabior II Adrian, Blanik Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
22:42 Zadęcki Wiktor UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Uderzenie kijem
30:32 Chabior II Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:38 Krzyżek Jan MOSM Tychy (JR) 2 Zahaczenie
37:38 Zadęcki Wiktor UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Zahaczenie
43:18 Zadęcki Wiktor UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:33 Senkevich Artur UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Zahaczenie
59:38 Bunko Maksim MOSM Tychy (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kotuła Marcel 60:00 31 28 3 90
28 Kubara Artur 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
35 Naróg Michał 1 0 1 0
22 Opiłka Kacper 0 0 0 0
91 Kasprzyk Dominik 0 1 1 0
9 Chabior II Adrian 0 1 1 2
25 Blanik Jakub 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Nowak Michał 0 0 0 0
29 Gavrilov Denis 0 1 1 0
71 Senkevich Artsiom 1 1 2 0
92 Senkevich Artur 1 1 2 2
10 Yerassov Vasiliy 2 2 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Zadęcki Wiktor 0 1 1 6
20 Wilk Jakub 0 0 0 0
15 Baran Karol 1 0 1 0
5 Tumidalski Oliwier 0 0 0 0
17 Fabiańczyk Maciej 1 0 1 0

MOSM Tychy (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Kubiaczyk Mateusz 30:05 22 18 4 81
41 Mentel Jakub 29:55 21 18 3 85

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kula Patryk 0 0 0 0
11 Sobecki Karol 0 0 0 0
38 Ubowski Mateusz 0 0 0 0
22 Krzyżek Jan 0 1 1 2
19 Bunko Maksim 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Kasperek Oliwier 0 0 0 0
6 Labiński Jerzy 0 0 0 0
87 Kucharski Szymon 0 1 1 0
88 Ratajczak Igor 1 0 1 0
10 Mużelak Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Kviatkouski Yakub 1 0 1 0
71 Malinowski Mateusz 0 0 0 0
17 Kulpecki Kacper 0 0 0 0
74 Augustyniak Marek 0 0 0 0
9 Pachut Patryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Siekierka Mateusz 1 0 1 0
4 Grzegorczyk Adam 0 0 0 0
91 Langner Oskar 0 1 1 0
36 Tabaka Beniamin 0 0 0 0
80 Chojęta Dawid 0 0 0 0