Informacje
  • Gospodarze:

    KH Polonia Bytom (JM)

  • Trener KH Polonia Bytom (JM):

    Dariusz Jędrzejczyk

  • Goście:

    MOSM Tychy (JM)

  • Trener MOSM Tychy (JM):

    Janusz Kwiatkowski

  • Wynik:

    4:3 (0:2, 1:1, 3:0)

  • Data:

    30.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:30

  • Godzina zakończenia:

    14:45

  • Sędzia główny:

    Marcin Polak

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Bajon , Rafał Orłowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:05 -1

Ratajczak Igor

0:2 06:18 EQ

Ratajczak Igor Mużelak Kacper

- 23:50 PS

Kucharski Szymon

1:2 27:55 +1

Kociszewski Mikołaj Stępień Jan, Gurzyński Szymon

1:3 32:44 +1

Chojęta Dawid

2:3 46:00 EQ

Gurzyński Szymon Karasiński Arkadiusz, Włodara Olaf

3:3 59:15 +1

Wawrzkiewicz Dawid Karasiński Arkadiusz, Stępień Jan

4:3 59:49 EQ

Karasiński Arkadiusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:08 Strużek Mateusz MOSM Tychy (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:52 Szlomski Marcin KH Polonia Bytom (JM) 2 Atakowanie z tyłu
15:52 Szlomski Marcin KH Polonia Bytom (JM) 10 Kara za niesportowe zachowanie
15:52 Wawrzkiewicz Dawid KH Polonia Bytom (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
15:52 Malinowski Mateusz MOSM Tychy (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
17:59 Jung Samuel KH Polonia Bytom (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:11 Włodara Olaf KH Polonia Bytom (JM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
23:50 Stępień Jan KH Polonia Bytom (JM) PS Zahaczenie
27:46 Mużelak Kacper MOSM Tychy (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
31:56 Majewski Mikołaj KH Polonia Bytom (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
32:44 Wawrzkiewicz Dawid KH Polonia Bytom (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:52 Kucharski Szymon MOSM Tychy (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:50 Gurzyński Szymon KH Polonia Bytom (JM) 2 Zahaczenie
53:10 Mużelak Kacper MOSM Tychy (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:51 Spyrka Bartłomiej KH Polonia Bytom (JM) 2 Spóźniony atak ciałem
58:37 - MOSM Tychy (JM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

KH Polonia Bytom (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Wieczorek IV Łukasz 59:12 40 37 3 92
1 Nawrot Radosław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Włodara Olaf 0 1 1 2
18 Pawlik Paweł 0 0 0 0
17 Karasiński Arkadiusz 1 2 3 0
8 Gurzyński Szymon 1 1 2 2
19 Kociszewski Mikołaj 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Stępień Jan 0 2 2 0
15 Łukawski Kacper 0 0 0 0
14 Majewski Mikołaj 0 0 0 2
10 Zając Wojciech 0 0 0 0
13 Spyrka Bartłomiej 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Szlomski Marcin 0 0 0 12
4 Lisowski Wojciech 0 0 0 0
6 Łoza Jakub 0 0 0 0
11 Wawrzkiewicz Dawid 1 0 1 4
20 Jung Samuel 0 0 0 2

MOSM Tychy (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Kubiaczyk Mateusz 60:00 44 40 4 90
27 Łącki Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Hanzel Patryk 0 0 0 0
11 Sobecki Karol 0 0 0 0
22 Drabik Rafał 0 0 0 0
17 Krzyżowski Kamil 0 0 0 0
85 Łatka Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
63 Twarowski Mateusz 0 0 0 0
6 Labiński Jerzy 0 0 0 0
87 Kucharski Szymon 0 0 0 2
88 Ratajczak Igor 2 0 2 0
10 Mużelak Kacper 0 1 1 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Strużek Mateusz 0 0 0 2
71 Malinowski Mateusz 0 0 0 2
74 Augustyniak Marek 0 0 0 0
16 Siekierka Mateusz 0 0 0 0
8 Grzegorczyk Adam 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Chojęta Dawid 1 0 1 0