Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów (JM)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (JM):

    Adrian Parzyszek

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JM):

    Jerzy Górak

  • Wynik:

    5:2 (0:1, 1:1, 4:0)

  • Data:

    30.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:10

  • Godzina zakończenia:

    18:10

  • Sędzia główny:

    Marcin Majta

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Gwiozda, Michał Kret

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 08:48 EQ

Zadęcki Wiktor Lenkovskij Patrik

1:1 26:02 EQ

Gruca Brian Hofman Jakub

1:2 28:39 +1

Kovalenko Mark Gavrilov Denis, Wilk Jakub

2:2 47:11 +1

Hofman Jakub Hofman Jonasz

3:2 52:35 EQ

Chodor Błażej

4:2 56:41 EQ

Hofman Jakub

5:2 59:20 EQ

Hofman Jakub Hofman Jonasz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:52 Gruca Brian KS K-ce Naprzód Janów (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
18:10 Kieler Emil UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Trzymanie
19:59 Sarnacki Eryk UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:07 Musioł Jakub KS K-ce Naprzód Janów (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
33:31 Brzozowski II Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
33:31 Macioł Maciej KS K-ce Naprzód Janów (JM) 2 Przeszkadzanie
33:31 Macioł Maciej KS K-ce Naprzód Janów (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:02 Sarnacki Eryk UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
39:18 Gętkowski Aleksander UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:24 Lenkovskij Patrik UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:23 Gavrilov Denis UKS Zagłębie Sosnowiec (JM) 2 Atak łokciem
49:46 Kowolik Igor KS K-ce Naprzód Janów (JM) 2 Zahaczenie

Składy

KS K-ce Naprzód Janów (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Grobelkiewicz Tomasz 60:00 18 16 2 88
30 Kupka Jan 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Kowolik Igor 0 0 0 2
12 Kania Mikołaj 0 0 0 0
47 Wojsław Adam 0 0 0 0
10 Ciepielewski Piotr 0 0 0 0
7 Macioł Maciej 0 0 0 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Chodor Błażej 1 0 1 0
29 Timm Sebastian 0 0 0 0
69 Musioł Jakub 0 0 0 2
99 Menc Aleks 0 0 0 0
18 Moś Karol 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Bujok Paweł 0 0 0 0
66 Hofman Jonasz 0 2 2 0
87 Hofman Jakub 3 1 4 0
91 Gruca Brian 1 0 1 2

UKS Zagłębie Sosnowiec (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Ciućka Jakub 60:00 56 51 5 91
30 Machura Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Nowak Michał 0 0 0 0
22 Gavrilov Denis 0 1 1 2
10 Kovalenko Mark 1 0 1 0
14 Brzozowski II Szymon 0 0 0 2
7 Sarnacki Eryk 0 0 0 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Wilk Jakub 0 1 1 0
20 Mirek Adrian 0 0 0 0
17 Gętkowski Aleksander 0 0 0 2
16 Zadęcki Wiktor 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Mazur Marcel 0 0 0 0
40 Lenkovskij Patrik 0 1 1 2
87 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
11 Kieler Emil 0 0 0 2