Informacje
  • Gospodarze:

    KH Polonia Bytom (JR)

  • Trener KH Polonia Bytom (JR):

    Mariusz Puzio

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (JR)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (JR):

    Witold Magiera

  • Wynik:

    10:1 (5:0, 3:0, 2:1)

  • Data:

    05.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:20

  • Sędzia główny:

    Dawid Mazur

  • Sędzia liniowy:

    Rafał Orłowski, Damian Czudowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:16 EQ

Dworaźny Mateusz Karasiński Arkadiusz, Wawrzkiewicz Dawid

2:0 10:31 EQ

Wicher Sebastian Wawrzkiewicz Dawid, Proczek Michał

3:0 12:05 EQ

Zając Michał Wróblewski Dawid

4:0 16:15 EQ

Wróblewski Dawid Borowiak Adam, Bąk Oskar

5:0 16:48 EQ

Wicher Sebastian

6:0 20:32 EQ

Zając Michał Wróblewski Dawid

7:0 34:25 EQ

Wicher Sebastian Proczek Michał, Dworaźny Mateusz

8:0 37:27 EQ

Wawrzkiewicz Dawid Proczek Michał

9:0 43:35 EQ

Wicher Sebastian Proczek Michał

9:1 49:52 EQ

Nikolaevich Ihor

10:1 50:00 EQ

Wróblewski Dawid Zając Michał, Cuber Klaudiusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
18:23 Lichota Dominik UKH Unia Oświęcim (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie
25:50 Filipowicz Mateusz UKH Unia Oświęcim (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
39:26 Ptashkin Artur UKH Unia Oświęcim (JR) 2 Atak kolanem
59:53 Dworzak Filip UKH Unia Oświęcim (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:53 Dworzak Filip UKH Unia Oświęcim (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

KH Polonia Bytom (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kołodziej Mateusz 40:00 11 11 0 100
30 Wieczorek IV Łukasz 20:00 9 8 1 88

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Bąk Oskar 0 1 1 0
4 Cuber Klaudiusz 0 1 1 0
12 Płachetka Marcin 0 0 0 0
14 Wróblewski Dawid 2 2 4 0
16 Zając Michał 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Dworaźny Mateusz 1 1 2 0
21 Proczek Michał 0 4 4 0
9 Wawrzkiewicz Dawid 1 2 3 0
6 Wicher Sebastian 4 0 4 0
20 Faska Adam 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Borowiak Adam 0 1 1 0
17 Karasiński Arkadiusz 0 1 1 0
19 Kociszewski Mikołaj 0 0 0 0
18 Stępień Jan 0 0 0 0
15 Łukawski Kacper 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Zając Wojciech 0 0 0 0
13 Spyrka Bartłomiej 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płonka Filip 60:00 37 27 10 72
33 Gąsior Adrian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kot Piotr 0 0 0 0
91 Pencko Miłosz 0 0 0 0
36 Biernat Jan 0 0 0 0
19 Sosnowski Krystian 0 0 0 0
26 Kusak Patryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Lichota Dominik 0 0 0 10
17 Klekot Jan 0 0 0 0
16 Kurandy Jakub 0 0 0 0
87 Filipowicz Mateusz 0 0 0 2
13 Noworyta Aleksander 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Ptashkin Artur 0 0 0 2
3 Dworzak Filip 0 0 0 12
78 Klimczyk Mateusz 0 0 0 0
9 Daniliszyn Kamil 0 0 0 0
7 Guzik Arkadiusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Siemasz Szymon 0 0 0 0
90 Nikolaevich Ihor 1 0 1 0
77 Kovalchuk Mykhailo 0 0 0 0
28 Wilk Daniel 0 0 0 0