Informacje
  • Gospodarze:

    KH Polonia Bytom (JR)

  • Trener KH Polonia Bytom (JR):

    Mariusz Puzio

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR):

    Krzysztof Ząbkiewicz

  • Wynik:

    2:5 (0:2, 2:0, 0:3)

  • Data:

    07.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:30

  • Godzina zakończenia:

    15:30

  • Sędzia główny:

    Marcin Majta

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Cieśla, Jarosław Syrek

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 13:38 EQ

Miccoli Louis Ginda Damian, Bar Sebastian

0:2 18:05 EQ

Piankrat Yahor Witan Maciej

- 29:25 PS

Witan Maciej

1:2 33:10 EQ

Zając Michał Wróblewski Dawid

2:2 39:40 EQ

Płachetka Marcin Wróblewski Dawid

2:3 45:58 EQ

Witan Maciej Piankrat Yahor

2:4 46:35 EQ

Dobosz Szymon Bar Sebastian, Glazer Tymoteusz

2:5 59:25 EN

Miccoli Louis Dobosz Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:15 Ginda Damian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:08 Wawrzkiewicz Dawid KH Polonia Bytom (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
23:48 Florczak Bartosz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
29:25 Kołodziej Mateusz KH Polonia Bytom (JR) PS Spowodowanie upadku przeciwnika
47:22 Zając Michał KH Polonia Bytom (JR) 2 Wysoki kij
48:01 Proczek Michał KH Polonia Bytom (JR) 2 Uderzenie kijem
52:26 Witan Maciej UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
54:07 Zając Michał KH Polonia Bytom (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

KH Polonia Bytom (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kołodziej Mateusz 60:00 45 40 5 88
30 Wieczorek IV Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Bąk Oskar 0 0 0 0
4 Cuber Klaudiusz 0 0 0 0
12 Płachetka Marcin 1 0 1 0
14 Wróblewski Dawid 0 2 2 0
16 Zając Michał 1 0 1 12

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Dworaźny Mateusz 0 0 0 0
21 Proczek Michał 0 0 0 2
9 Wawrzkiewicz Dawid 0 0 0 2
6 Wicher Sebastian 0 0 0 0
20 Faska Adam 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Borowiak Adam 0 0 0 0
17 Karasiński Arkadiusz 0 0 0 0
19 Kociszewski Mikołaj 0 0 0 0
18 Stępień Jan 0 0 0 0
15 Łukawski Kacper 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Zając Wojciech 0 0 0 0
13 Spyrka Bartłomiej 0 0 0 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świderski Filip 58:55 34 32 2 94
31 Myrdak Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Florczak Bartosz 0 0 0 2
24 Koczera Mateusz 0 0 0 0
11 Łyko Łukasz 0 0 0 0
16 Witan Maciej 1 1 2 2
92 Piankrat Yahor 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Glazer Tymoteusz 0 1 1 0
13 Bar Sebastian 0 2 2 0
9 Miccoli Louis 2 0 2 0
97 Ginda Damian 0 1 1 2
91 Dobosz Szymon 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Rocki Kacper 0 0 0 0
80 Orzechowski Radosł. 0 0 0 0
8 Szałajko Jakub 0 0 0 0
79 Pisula Paweł 0 0 0 0
10 Stanko Volodymyr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Mazur II Jakub 0 0 0 0
88 Skopiński Piotr 0 0 0 0