Informacje
  • Gospodarze:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Michal Fikrt

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (K)

  • Trener KH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Wynik:

    2:8 (1:4, 0:2, 1:2)

  • Data:

    13.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    14:00

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cudek

  • Sędzia liniowy:

    Monika Szpyt, Natalia Suchanek

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:18 EQ

Talanda Ida Chrapek Klaudia

0:2 05:57 EQ

Talanda Ida Późniewska Karolina, Sfora Patrycja

0:3 08:46 EQ

Tomczok Olivia Późniewska Karolina, Talanda Ida

0:4 12:08 EQ

Późniewska Karolina Tomczok Olivia

1:4 14:50 +1

Kot Anna

1:5 31:55 EQ

Późniewska Karolina Tomczok Olivia

1:6 39:58 EQ

Chrapek Klaudia Późniewska Karolina

1:7 42:31 EQ

Dziwok Wiktoria Wybiral Katarzyna

2:7 44:13 EQ

Pocheć Aleksandra Michałek Aneta, Kot Anna

2:8 54:20 EQ

Skręt Julia Mota Alicja

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:30 Dziwok Wiktoria KH Polonia Bytom (K) 10 Kara za niesportowe zachowanie
14:26 Sfora Patrycja KH Polonia Bytom (K) 2 Zahaczenie
17:52 Talanda Ida KH Polonia Bytom (K) 2 Przeszkadzanie
24:00 Późniewska Karolina KH Polonia Bytom (K) 2 Gra ciałem - kobiety
27:03 Talanda Ida KH Polonia Bytom (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
27:03 Kozioł Agata UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
27:03 Pirogowicz Patrycja UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
56:03 Pirogowicz Patrycja UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:09 Chrapek Klaudia KH Polonia Bytom (K) 2 Zahaczenie

Składy

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pieczyk Anna 60:00 8 0 8 0
55 Chodak Monika 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Klatka Magdalena 0 0 0 0
78 Kozioł Agata 0 0 0 2
22 Pocheć Aleksandra 1 0 1 0
23 Strzelecka Joanna 0 0 0 0
13 Michałek Aneta 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kot Anna 1 1 2 0
99 Langner Aleksandra 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 0 0 0 0
11 Żyła Justyna 0 0 0 0
21 Kopciara Alicja 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Pirogowicz Patrycja 0 0 0 4
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
88 Makuch Karolina 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
49 Kułas Patrycja 0 0 0 0
24 Piotrowska Sandra 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 60:00 2 0 2 0
23 Bujak Julia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 1 1 2 2
91 Sfora Patrycja 0 1 1 2
7 Późniewska Karolina 2 3 5 2
14 Talanda Ida 2 1 3 4
27 Tomczok Olivia 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Gogoc Wiktoria 0 0 0 0
18 Patla Vanessa 0 0 0 0
22 Dziwok Wiktoria 1 0 1 10
25 Wcisło Alicja 0 0 0 0
2 Skręt Julia 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
17 Wybiral Katarzyna 0 1 1 0
9 Kaleja Klaudia 0 0 0 0
10 Mota Alicja 0 1 1 0
8 Zięba Lena 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Jachym Aleksandra 0 0 0 0
44 Sowa Alicja 0 0 0 0
81 Juszczak Agata 0 0 0 0