Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (K)

  • Trener KH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Wynik:

    1:5 (0:0, 1:4, 0:1)

  • Data:

    20.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

    Maciej Byczkowski, Grzegorz Cytawa

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 26:05 EQ

Chrapek Klaudia Tomczok Olivia, Talanda Ida

0:2 29:20 EQ

Późniewska Karolina

1:2 33:45 +2

Kasprzycka Katarzyna Korkuz Dominika, Onyshchenko Tetiana

1:3 34:36 -1

Późniewska Karolina

1:4 37:49 EQ

Talanda Ida Późniewska Karolina

1:5 48:14 EQ

Talanda Ida Późniewska Karolina, Wcisło Alicja

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:40 Późniewska Karolina KH Polonia Bytom (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:47 Łąpieś Magdalena GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:49 Siejka Alicja GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Gra ciałem - kobiety
19:57 Banaś Maja GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:15 Sfora Patrycja KH Polonia Bytom (K) 2 Przeszkadzanie
32:58 Dziwok Wiktoria KH Polonia Bytom (K) 2 Opóźnianie gry
40:25 Kamińska Natalia GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:28 Banaś Maja GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:49 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
58:53 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Gra ciałem - kobiety
59:53 Dziwok Wiktoria KH Polonia Bytom (K) 2 Zahaczenie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 60:00 54 49 5 90
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 0 1 1 2
23 Kamińska Natalia 0 0 0 2
28 Brzezińska Maja 0 0 0 0
15 Kasprzycka Katarzyna 1 0 1 0
37 Siejka Alicja 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Tokarska Renata 0 0 0 2
73 Banaś Maja 0 0 0 4
2 Łapińska Julia 0 0 0 0
8 Onyshchenko Tetiana 0 1 1 0
71 Łąpieś Magdalena 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
81 Jaskulska Olga 0 0 0 0
19 Sencerz Anna 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 60:00 28 27 1 96
23 Bujak Julia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 1 0 1 0
91 Sfora Patrycja 0 0 0 2
7 Późniewska Karolina 2 2 4 2
14 Talanda Ida 2 1 3 0
27 Tomczok Olivia 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Gogoc Wiktoria 0 0 0 0
18 Patla Vanessa 0 0 0 0
22 Dziwok Wiktoria 0 0 0 4
25 Wcisło Alicja 0 1 1 0
17 Wybiral Katarzyna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
5 Jachym Aleksandra 0 0 0 0
10 Mota Alicja 0 0 0 0
2 Skręt Julia 0 0 0 0
8 Zięba Lena 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Kaleja Klaudia 0 0 0 0
44 Sowa Alicja 0 0 0 0