Informacje
  • Gospodarze:

    KH Polonia Bytom (JR)

  • Trener KH Polonia Bytom (JR):

    Mariusz Puzio

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JR)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JR):

    Grzegorz Klich

  • Wynik:

    3:4 d. (1:0, 2:2, 0:1, 0:1d)

  • Data:

    23.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:00

  • Godzina zakończenia:

    17:10

  • Sędzia główny:

    Dariusz Pobożniak

  • Sędzia liniowy:

    Michał Żak, Wojciech Czech

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:18 EQ

Wawrzkiewicz Dawid Wicher Sebastian, Wawrzkiewicz Mat.

2:0 28:25 EQ

Wawrzkiewicz Mat. Wawrzkiewicz Dawid

2:1 31:28 EQ

Tumidalski Oliwier Chabior II Adrian, Kasprzyk Dominik

2:2 32:31 EQ

Senkevich Artsiom Dubinin Andrei

3:2 33:24 EQ

Wawrzkiewicz Dawid

3:3 53:14 EQ

Fabiańczyk Maciej Susterovas Jaromir

3:4 60:33 EQ

Naróg Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:58 Nowak Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Zahaczenie
17:58 Cuber Klaudiusz KH Polonia Bytom (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:00 Proczek Michał KH Polonia Bytom (JR) 2 Zahaczenie
40:00 Zając Michał KH Polonia Bytom (JR) 2 Zahaczenie

Składy

KH Polonia Bytom (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kołodziej Mateusz 60:33 27 23 4 85
30 Wieczorek IV Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Bąk Oskar 0 0 0 0
4 Cuber Klaudiusz 0 0 0 2
12 Płachetka Marcin 0 0 0 0
14 Wróblewski Dawid 0 0 0 0
16 Zając Michał 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Dworaźny Mateusz 0 0 0 0
21 Proczek Michał 0 0 0 2
9 Wawrzkiewicz Dawid 2 1 3 0
2 Wawrzkiewicz Mat. 1 1 2 0
6 Wicher Sebastian 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Faska Adam 0 0 0 0
10 Borowiak Adam 0 0 0 0
11 Wybiral Paweł 0 0 0 0
5 Gurzyński Szymon 0 0 0 0
19 Kociszewski Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Stępień Jan 0 0 0 0
15 Łukawski Kacper 0 0 0 0
17 Karasiński Arkadiusz 0 0 0 0
3 Zając Wojciech 0 0 0 0
13 Spyrka Bartłomiej 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kotuła Marcel 60:33 32 29 3 90
34 Kubara Artur 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Opiłka Kacper 0 0 0 0
15 Naróg Michał 1 0 1 0
17 Blanik Jakub 0 0 0 0
91 Dubinin Andrei 0 1 1 0
29 Ślusarczyk Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Gavrilov Denis 0 0 0 0
19 Nowak Michał 0 0 0 2
55 Susterovas Jaromir 0 1 1 0
92 Senkevich Artur 0 0 0 0
81 Senkevich Artsiom 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Wilk Jakub 0 0 0 0
10 Baran Karol 0 0 0 0
21 Fabiańczyk Maciej 1 0 1 0
7 Chabior II Adrian 0 1 1 0
20 Kasprzyk Dominik 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zadęcki Wiktor 0 0 0 0
89 Mazur Marcel 0 0 0 0
18 Tumidalski Oliwier 1 0 1 0