Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR):

    Krzysztof Ząbkiewicz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (JR)

  • Trener KH Polonia Bytom (JR):

    Mariusz Puzio

  • Wynik:

    2:4 (1:3, 0:1, 1:0)

  • Data:

    24.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:30

  • Sędzia główny:

    Dariusz Pobożniak

  • Sędzia liniowy:

    Igor Dzięciołowski, Michał Żak

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:52 +1

Piankrat Yahor Witan Maciej

1:1 13:45 +2

Zając Michał Płachetka Marcin, Wróblewski Dawid

1:2 17:55 +1

Wicher Sebastian Wawrzkiewicz Mat.

1:3 18:19 +1

Zając Michał Cuber Klaudiusz, Płachetka Marcin

1:4 32:07 -1

Wróblewski Dawid Płachetka Marcin

2:4 56:21 EQ

Ginda Damian Florczak Bartosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:35 Cuber Klaudiusz KH Polonia Bytom (JR) 2 Wysoki kij
05:57 Wróblewski Dawid KH Polonia Bytom (JR) 2 Spóźniony atak ciałem
10:19 Kociszewski Mikołaj KH Polonia Bytom (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
10:19 Szałajko Jakub UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
12:51 Łyko Łukasz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR) 2 Spóźniony atak ciałem
13:32 Florczak Bartosz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:40 Dobosz Szymon UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
17:37 Ginda Damian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:31 Zając Michał KH Polonia Bytom (JR) 2 Atak łokciem
19:47 Płachetka Marcin KH Polonia Bytom (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
26:15 Bąk Oskar KH Polonia Bytom (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
27:31 Wróblewski Dawid KH Polonia Bytom (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:40 - KH Polonia Bytom (JR) 2 Opóźnianie gry
44:18 Gurzyński Szymon KH Polonia Bytom (JR) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
52:35 Borowiak Adam KH Polonia Bytom (JR) 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
52:35 Borowiak Adam KH Polonia Bytom (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Myrdak Kacper 60:00 30 26 4 86
31 Buczek Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Florczak Bartosz 0 1 1 2
79 Biłas Karol 0 0 0 0
11 Łyko Łukasz 0 0 0 2
16 Witan Maciej 0 1 1 0
92 Piankrat Yahor 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Glazer Tymoteusz 0 0 0 0
13 Bar Sebastian 0 0 0 0
88 Miccoli Louis 0 0 0 0
97 Ginda Damian 1 0 1 2
8 Dobosz Szymon 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Najsarek Jakub 0 0 0 0
80 Orzechowski Radosł. 0 0 0 0
91 Szałajko Jakub 0 0 0 2
18 Dulęba Marcin 0 0 0 0
10 Stanko Volodymyr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Sieczkowski Marcin 0 0 0 0
24 Koczera Mateusz 0 0 0 0
20 Mazur II Jakub 0 0 0 0
9 Pisula Paweł 0 0 0 0
84 Radwański Aleks 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kołodziej Mateusz 60:00 32 30 2 93
30 Wieczorek IV Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Bąk Oskar 0 0 0 2
4 Cuber Klaudiusz 0 1 1 2
12 Płachetka Marcin 0 3 3 2
14 Wróblewski Dawid 1 1 2 4
16 Zając Michał 2 0 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Dworaźny Mateusz 0 0 0 0
21 Proczek Michał 0 0 0 0
9 Wawrzkiewicz Dawid 0 0 0 0
2 Wawrzkiewicz Mat. 0 1 1 0
6 Wicher Sebastian 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Faska Adam 0 0 0 0
10 Borowiak Adam 0 0 0 12
11 Wybiral Paweł 0 0 0 0
5 Gurzyński Szymon 0 0 0 2
19 Kociszewski Mikołaj 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Stępień Jan 0 0 0 0
15 Łukawski Kacper 0 0 0 0
17 Karasiński Arkadiusz 0 0 0 0
3 Zając Wojciech 0 0 0 0
13 Spyrka Bartłomiej 0 0 0 0