Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Naprzód Janów (PLHK)

  • Trener MUKS Naprzód Janów (PLHK):

    Tomasz Marznica

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom (PLHK)

  • Trener TMH Polonia Bytom (PLHK):

    Paweł Głaz

  • Wynik:

    0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

  • Data:

    2017-09-10

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:15

  • Godzina zakończenia:

    19:15

  • Lodowisko:

    Lodowisko Jantor MOSiR Katowice

  • Sędzia główny:

    Marcin Polak

  • Sędzia liniowy:

    Joanna Pobożniak, Sajmon Grelich

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 13:52 -1

Późniewska Karolina

0:2 59:34 +1

Sfora Patrycja Chrapek Klaudia, Późniewska Karolina

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:51 Wybiral Katarzyna TMH Polonia Bytom (PLHK) 2 Wysoki kij
07:53 Jabłońska Magdalena MUKS Naprzód Janów (PLHK) 2 Zahaczenie
12:12 Dziwok Wiktoria TMH Polonia Bytom (PLHK) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:37 Sfora Patrycja TMH Polonia Bytom (PLHK) 2 Zahaczenie
23:43 Kaleja Klaudia TMH Polonia Bytom (PLHK) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:47 Jabłońska Magdalena MUKS Naprzód Janów (PLHK) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:47 Gawlik Julia MUKS Naprzód Janów (PLHK) 2 Zahaczenie
50:50 Gogoc Wiktoria MUKS Naprzód Janów (PLHK) 2 Gra ciałem - kobiety
57:59 Pelic Klaudia MUKS Naprzód Janów (PLHK) 2 Atak kolanem

Składy

MUKS Naprzód Janów (PLHK)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
55 Sass Martyna 59:40 41 39 2 95
50 Fijoł Katarzyna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Gogoc Wiktoria 0 0 0 2
53 Pelic Klaudia 0 0 0 2
99 Pirogowicz Patrycja 0 0 0 0
21 Orawska Joanna 0 0 0 0
19 Gawlik Julia 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Jabłońska Magdalena 0 0 0 4
16 Czarnecka Ewelina 0 0 0 0
51 Solorz Martyna 0 0 0 0
20 Pocheć Aleksandra 0 0 0 0
11 Solecka Adriana 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Sawicka Martyna 0 0 0 0

TMH Polonia Bytom (PLHK)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
23 Siemicka Karolina 60:00 17 17 0 100
87 Burzyńska Michalina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 0 1 1 0
25 Wcisło Alicja 0 0 0 0
7 Późniewska Karolina 1 1 2 0
4 Czaplik Magdalena 0 0 0 0
9 Kaleja Klaudia 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Sfora Patrycja 1 0 1 2
24 Klimecka Sandra 0 0 0 0
22 Dziwok Wiktoria 0 0 0 2
17 Wybiral Katarzyna 0 0 0 2
81 Synowiec Małgorzata 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Klama Anna 0 0 0 0
1.24