Statystyki PZHL

Legenda

M
Liczba rozegranych meczów
Pkt
Liczba zdobytych punktów
BZ
Bramki zdobyte
BS
Bramki stracone

01 Runda 01 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
2 07.09.2017 18:10 MUKS Naprzód Janów I (ŻS ŚZHL) 24:6 MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL)
3 07.09.2017 16:15 MOSM Tychy I (ŻS ŚZHL) 20:1 MUKS Naprzód Janów II (ŻS ŚZHL)
4 07.09.2017 16:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL) 14:1 KHNLK Kojotki Naprzód Janów (ŻS ŚZHL)
5 07.09.2017 17:00 JKH GKS Jastrzębie (ŻS ŚZHL) 8:4 MUKS Orlik Opole (ŻS ŚZHL)

01 Runda 02 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
7 14.09.2017 16:00 KHNLK Kojotki Naprzód Janów (ŻS ŚZHL) 0:18 JKH GKS Jastrzębie (ŻS ŚZHL)
8 14.09.2017 18:30 MUKS Naprzód Janów II (ŻS ŚZHL) 0:11 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL)
9 14.09.2017 16:15 MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL) 0:10 MOSM Tychy I (ŻS ŚZHL)
10 14.09.2017 18:15 TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL) 5:7 MUKS Naprzód Janów I (ŻS ŚZHL)

01 Runda 03 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
12 21.09.2017 16:15 MOSM Tychy I (ŻS ŚZHL) 7:2 TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL)
13 21.09.2017 18:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL) 6:2 MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL)
14 21.09.2017 16:30 JKH GKS Jastrzębie (ŻS ŚZHL) 13:2 MUKS Naprzód Janów II (ŻS ŚZHL)
15 21.09.2017 18:00 MUKS Orlik Opole (ŻS ŚZHL) 11:2 KHNLK Kojotki Naprzód Janów (ŻS ŚZHL)

01 Runda 04 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17 17.10.2017 17:15 MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL) 4:8 JKH GKS Jastrzębie (ŻS ŚZHL)
18 05.10.2017 18:15 MUKS Naprzód Janów II (ŻS ŚZHL) 3:7 MUKS Orlik Opole (ŻS ŚZHL)
19 05.10.2017 16:00 TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL) 9:2 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL)
20 05.10.2017 16:00 MUKS Naprzód Janów I (ŻS ŚZHL) 8:7 k. MOSM Tychy I (ŻS ŚZHL)

01 Runda 05 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22 12.10.2017 18:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL) 2:7 MUKS Naprzód Janów I (ŻS ŚZHL)
23 12.10.2017 16:00 JKH GKS Jastrzębie (ŻS ŚZHL) 2:3 k. TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL)
24 12.10.2017 18:00 MUKS Orlik Opole (ŻS ŚZHL) 1:8 MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL)
25 12.10.2017 17:00 KHNLK Kojotki Naprzód Janów (ŻS ŚZHL) 2:7 MUKS Naprzód Janów II (ŻS ŚZHL)

01 Runda 06 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27 14.11.2017 17:15 MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL) 13:5 KHNLK Kojotki Naprzód Janów (ŻS ŚZHL)
28 19.10.2017 TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL) MUKS Orlik Opole (ŻS ŚZHL)
29 19.10.2017 18:15 MUKS Naprzód Janów I (ŻS ŚZHL) 6:4 JKH GKS Jastrzębie (ŻS ŚZHL)
30 19.10.2017 16:15 MOSM Tychy I (ŻS ŚZHL) 11:1 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL)

01 Runda 07 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
32 02.11.2017 16:30 JKH GKS Jastrzębie (ŻS ŚZHL) 2:9 MOSM Tychy I (ŻS ŚZHL)
33 02.11.2017 18:00 MUKS Orlik Opole (ŻS ŚZHL) 0:13 MUKS Naprzód Janów I (ŻS ŚZHL)
34 08.11.2017 17:15 KHNLK Kojotki Naprzód Janów (ŻS ŚZHL) 0:15 TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL)
35 02.11.2017 18:15 MUKS Naprzód Janów II (ŻS ŚZHL) 4:5 MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL)

01 Runda 08 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
37 09.11.2017 18:15 TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL) 9:1 MUKS Naprzód Janów II (ŻS ŚZHL)
38 09.11.2017 18:15 MUKS Naprzód Janów I (ŻS ŚZHL) 17:1 KHNLK Kojotki Naprzód Janów (ŻS ŚZHL)
39 09.11.2017 17:15 MOSM Tychy I (ŻS ŚZHL) 13:0 MUKS Orlik Opole (ŻS ŚZHL)
40 09.11.2017 18:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL) 2:3 JKH GKS Jastrzębie (ŻS ŚZHL)

01 Runda 09 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
42 16.11.2017 18:00 MUKS Orlik Opole (ŻS ŚZHL) 0:2 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL)
43 21.11.2017 17:15 MOSM Tychy I (ŻS ŚZHL) 21:1 KHNLK Kojotki Naprzód Janów (ŻS ŚZHL)
44 16.11.2017 18:15 MUKS Naprzód Janów II (ŻS ŚZHL) 9:20 MUKS Naprzód Janów I (ŻS ŚZHL)
45 16.11.2017 16:15 MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL) 4:14 TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL)

02 Runda 10 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
47 28.11.2017 17:15 MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL) 2:12 MUKS Naprzód Janów I (ŻS ŚZHL)
48 21.12.2017 MUKS Naprzód Janów II (ŻS ŚZHL) MOSM Tychy I (ŻS ŚZHL)
49 23.11.2017 17:15 KHNLK Kojotki Naprzód Janów (ŻS ŚZHL) 1:10 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL)
50 19.12.2017 18:00 MUKS Orlik Opole (ŻS ŚZHL) 2:12 JKH GKS Jastrzębie (ŻS ŚZHL)

02 Runda 11 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
52 07.12.2017 16:30 JKH GKS Jastrzębie (ŻS ŚZHL) 13:1 KHNLK Kojotki Naprzód Janów (ŻS ŚZHL)
53 07.12.2017 18:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL) 9:2 MUKS Naprzód Janów II (ŻS ŚZHL)
54 07.12.2017 16:00 MOSM Tychy I (ŻS ŚZHL) 20:0 MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL)
55 07.12.2017 18:15 MUKS Naprzód Janów I (ŻS ŚZHL) 3:4 TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL)

02 Runda 12 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
57 14.12.2017 18:15 TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL) 5:7 MOSM Tychy I (ŻS ŚZHL)
58 14.12.2017 16:00 MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL) 4:8 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL)
59 04.01.2018 18:15 MUKS Naprzód Janów II (ŻS ŚZHL) JKH GKS Jastrzębie (ŻS ŚZHL)
60 03.12.2017 12:45 KHNLK Kojotki Naprzód Janów (ŻS ŚZHL) 6:8 MUKS Orlik Opole (ŻS ŚZHL)

02 Runda 13 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
62 11.01.2018 16:30 JKH GKS Jastrzębie (ŻS ŚZHL) 15:1 MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL)
63 11.01.2018 18:00 MUKS Orlik Opole (ŻS ŚZHL) 5:4 k. MUKS Naprzód Janów II (ŻS ŚZHL)
64 11.01.2018 18:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL) 4:3 k. TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL)
65 11.01.2018 16:15 MOSM Tychy I (ŻS ŚZHL) 9:6 MUKS Naprzód Janów I (ŻS ŚZHL)

02 Runda 14 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
67 18.01.2018 18:00 MUKS Naprzód Janów I (ŻS ŚZHL) 13:1 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL)
68 18.01.2018 16:00 TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL) 8:3 JKH GKS Jastrzębie (ŻS ŚZHL)
69 18.01.2018 MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL) MUKS Orlik Opole (ŻS ŚZHL)
70 28.01.2018 12:00 MUKS Naprzód Janów II (ŻS ŚZHL) KHNLK Kojotki Naprzód Janów (ŻS ŚZHL)

02 Runda 15 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
72 25.01.2018 18:00 KHNLK Kojotki Naprzód Janów (ŻS ŚZHL) MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL)
73 25.01.2018 MUKS Orlik Opole (ŻS ŚZHL) TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL)
74 25.01.2018 16:30 JKH GKS Jastrzębie (ŻS ŚZHL) MUKS Naprzód Janów I (ŻS ŚZHL)
75 25.01.2018 17:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL) MOSM Tychy I (ŻS ŚZHL)

02 Runda 16 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
77 15.02.2018 MOSM Tychy I (ŻS ŚZHL) JKH GKS Jastrzębie (ŻS ŚZHL)
78 15.02.2018 MUKS Naprzód Janów I (ŻS ŚZHL) MUKS Orlik Opole (ŻS ŚZHL)
79 15.02.2018 TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL) KHNLK Kojotki Naprzód Janów (ŻS ŚZHL)
80 15.02.2018 MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL) MUKS Naprzód Janów II (ŻS ŚZHL)

02 Runda 17 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
82 22.02.2018 MUKS Naprzód Janów II (ŻS ŚZHL) TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL)
83 22.02.2018 KHNLK Kojotki Naprzód Janów (ŻS ŚZHL) MUKS Naprzód Janów I (ŻS ŚZHL)
84 22.02.2018 MUKS Orlik Opole (ŻS ŚZHL) MOSM Tychy I (ŻS ŚZHL)
85 22.02.2018 JKH GKS Jastrzębie (ŻS ŚZHL) UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL)

02 Runda 18 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
87 01.03.2018 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS ŚZHL) MUKS Orlik Opole (ŻS ŚZHL)
88 01.03.2018 KHNLK Kojotki Naprzód Janów (ŻS ŚZHL) MOSM Tychy I (ŻS ŚZHL)
89 01.03.2018 MUKS Naprzód Janów I (ŻS ŚZHL) MUKS Naprzód Janów II (ŻS ŚZHL)
90 01.03.2018 TMH Polonia Bytom (ŻS ŚZHL) MOSM Tychy II (ŻS ŚZHL)
1.24