Statystyki PZHL

# Zespół M Pkt BZ BS
1. MOSM Tychy U12 (ŻM) 14 42 282 39
2. UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 14 33 194 72
3. JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM) 14 33 152 82
4. MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM) 14 21 111 94
5. MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 14 14 78 191
6. UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 14 13 100 192
7. KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 14 7 40 157
8. TMH Polonia Bytom U12 (ŻM) 14 5 25 155

RUNDA 1 01 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
1 13.09.2018 16:00 MOSM Tychy U12 (ŻM) 36:1 KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)
2 09.10.2018 16:00 JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM) 13:2 TMH Polonia Bytom U12 (ŻM)
3 04.10.2018 16:00 MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM) 11:6 UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)
4 13.09.2018 17:00 UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 30:4 MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

RUNDA 1 02 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
5 20.09.2018 16:15 KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 8:7 k. MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)
6 20.09.2018 17:00 UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 25:7 UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)
7 27.01.2019 13:45 TMH Polonia Bytom U12 (ŻM) 0:5 MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM)
8 20.09.2018 16:00 MOSM Tychy U12 (ŻM) 20:9 JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM)

RUNDA 1 03 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
9 27.09.2018 16:00 JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM) 7:2 KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)
10 24.01.2019 16:00 MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM) 7:14 MOSM Tychy U12 (ŻM)
11 27.09.2018 17:00 UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 21:0 TMH Polonia Bytom U12 (ŻM)
12 27.09.2018 18:00 MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 14:11 UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)

RUNDA 1 04 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13 11.10.2018 17:45 KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 5:4 k. UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)
14 22.11.2018 16:15 TMH Polonia Bytom U12 (ŻM) 5:7 MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)
15 11.10.2018 16:00 MOSM Tychy U12 (ŻM) 11:3 UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM)
16 11.10.2018 16:30 JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM) 6:3 MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM)

RUNDA 1 05 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17 18.10.2018 15:30 MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM) 5:2 KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)
18 18.10.2018 17:00 UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 7:4 JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM)
19 18.10.2018 17:45 MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 1:29 MOSM Tychy U12 (ŻM)
20 18.10.2018 16:15 UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 13:2 TMH Polonia Bytom U12 (ŻM)

RUNDA 1 06 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21 25.10.2018 15:45 KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 3:4 k. TMH Polonia Bytom U12 (ŻM)
22 25.10.2018 16:00 MOSM Tychy U12 (ŻM) 34:4 UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)
23 12.11.2018 13:30 JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM) 18:3 MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)
24 25.10.2018 18:00 MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM) 4:9 UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM)

RUNDA 1 07 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25 08.11.2018 17:00 UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 10:0 KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)
26 08.11.2018 17:45 MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 4:15 MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM)
27 08.11.2018 16:30 JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM) 18:7 UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)
28 08.11.2018 16:00 TMH Polonia Bytom U12 (ŻM) 1:17 MOSM Tychy U12 (ŻM)

RUNDA 2 08 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29 15.11.2018 15:45 KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 0:29 MOSM Tychy U12 (ŻM)
30 10.01.2019 15:00 JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM) 8:2 TMH Polonia Bytom U12 (ŻM)
31 15.11.2018 16:30 UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 12:9 MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM)
32 15.11.2018 17:45 MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 5:21 UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM)

RUNDA 2 09 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
33 29.11.2018 17:45 MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 5:6 k. KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)
34 29.11.2018 16:15 UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 7:16 UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM)
35 29.11.2018 18:15 MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM) 15:1 TMH Polonia Bytom U12 (ŻM)
36 29.11.2018 16:30 JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM) 4:8 MOSM Tychy U12 (ŻM)

RUNDA 2 10 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
37 06.12.2018 16:30 KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 2:19 JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM)
38 09.01.2019 19:00 MOSM Tychy U12 (ŻM) 16:4 MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM)
39 06.12.2018 17:15 TMH Polonia Bytom U12 (ŻM) 0:18 UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM)
40 26.01.2019 17:15 UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 8:9 MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)

RUNDA 2 11 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
41 13.12.2018 16:15 UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 9:5 KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)
42 11.01.2019 17:45 MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 5:4 TMH Polonia Bytom U12 (ŻM)
43 10.01.2019 17:00 UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 1:12 MOSM Tychy U12 (ŻM)
44 13.12.2018 16:30 MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM) 6:8 JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM)

RUNDA 2 12 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
45 20.12.2018 16:30 KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM) 2:5 MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM)
46 20.12.2018 15:00 JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM) 12:9 UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM)
47 20.12.2018 00:00 MOSM Tychy U12 (ŻM) 5:0 MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)
48 23.01.2019 15:15 TMH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2:6 UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM)

RUNDA 2 13 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
49 24.01.2019 16:00 TMH Polonia Bytom U12 (ŻM) 2:0 KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)
50 03.01.2019 15:45 UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 4:27 MOSM Tychy U12 (ŻM)
51 03.01.2019 17:45 MUKS Orlik Opole U12 (ŻM) 9:11 JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM)
52 03.01.2019 17:00 UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 9:2 MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM)

RUNDA 2 14 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
53 17.01.2019 18:30 UKH Unia Oświęcim U12 (ŻM) 15:4 KHNLK Kojotki Naprzód Janów U12 (ŻM)
54 17.01.2019 16:30 MUKS Naprzód Janów U12 (ŻM) 20:5 MUKS Orlik Opole U12 (ŻM)
55 17.01.2019 15:45 UKS Zagłębie Sosnowiec U12 (ŻM) 2:15 JKH GKS Jastrzębie U12 (ŻM)
56 17.01.2019 16:30 MOSM Tychy U12 (ŻM) 24:0 TMH Polonia Bytom U12 (ŻM)