Statystyki PZHL

# Zespół M Pkt BZ BS
1. TMH Polonia Bytom (K) 16 47 124 29
2. GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 16 31 75 51
3. MUKS Naprzód Janów (K) 16 25 59 50
4. SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 16 14 53 83
5. UKHK Unia Oświęcim (K) 16 3 27 125
6. PTH Kozice Poznań (K) 0 0 0 0

Legenda

M
Liczba rozegranych meczów
Pkt
Liczba zdobytych punktów
BZ
Bramki zdobyte
BS
Bramki stracone

01 Runda 01 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
1 2017-09-02 19:00 SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2:6 MUKS Naprzód Janów (K)
2 2017-09-09 17:00 TMH Polonia Bytom (K) 7:1 MUKS Naprzód Janów (K)
3 2017-09-10 17:15 MUKS Naprzód Janów (K) 0:2 TMH Polonia Bytom (K)
4 2017-09-16 18:00 TMH Polonia Bytom (K) 6:4 GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)
5 2017-09-16 20:00 UKHK Unia Oświęcim (K) 2:6 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
6 2017-09-17 11:30 TMH Polonia Bytom (K) 5:2 GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)
7 2017-09-23 12:45 SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 1:15 TMH Polonia Bytom (K)
8 2017-09-23 18:15 MUKS Naprzód Janów (K) 16:2 UKHK Unia Oświęcim (K)
9 2017-10-07 19:30 MUKS Naprzód Janów (K) 0:4 GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)
10 2017-10-07 14:30 UKHK Unia Oświęcim (K) 0:11 TMH Polonia Bytom (K)
11 2017-10-08 11:45 MUKS Naprzód Janów (K) 3:1 GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)
12 2017-10-14 14:30 MUKS Naprzód Janów (K) 3:2 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
13 2017-10-21 17:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 4:3 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
14 2017-10-21 19:00 TMH Polonia Bytom (K) 4:1 MUKS Naprzód Janów (K)
15 2017-10-22 11:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 3:2 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
16 2017-10-28 14:30 SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 9:3 UKHK Unia Oświęcim (K)
17 2017-10-29 12:30 UKHK Unia Oświęcim (K) 2:4 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
18 2017-11-04 18:00 TMH Polonia Bytom (K) 4:2 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
19 2017-11-04 13:30 UKHK Unia Oświęcim (K) 4:3 MUKS Naprzód Janów (K)
20 2017-11-18 19:45 SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2:8 GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)
21 2017-11-18 19:30 TMH Polonia Bytom (K) 12:1 UKHK Unia Oświęcim (K)
22 2017-11-19 11:00 SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 4:5 d. GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)
23 2017-11-25 09:45 SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 0:2 MUKS Naprzód Janów (K)
24 2017-11-25 17:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 7:1 UKHK Unia Oświęcim (K)
25 2017-11-26 10:30 GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 8:2 UKHK Unia Oświęcim (K)
26 2018-01-18 19:30 MUKS Naprzód Janów (K) 3:6 TMH Polonia Bytom (K)
27 2017-12-02 15:30 UKHK Unia Oświęcim (K) 4:6 GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)
28 2017-12-03 08:45 UKHK Unia Oświęcim (K) 2:10 GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)
29 2017-12-09 17:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2:7 TMH Polonia Bytom (K)
30 2017-12-09 18:30 SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 3:0 UKHK Unia Oświęcim (K)
31 2017-12-10 10:30 GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2:5 TMH Polonia Bytom (K)
32 2018-01-20 20:00 MUKS Naprzód Janów (K) 6:3 UKHK Unia Oświęcim (K)
33 2018-01-20 12:15 SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 6:7 k. TMH Polonia Bytom (K)
34 2018-01-21 12:00 UKHK Unia Oświęcim (K) 1:6 MUKS Naprzód Janów (K)
35 2018-01-21 14:30 TMH Polonia Bytom (K) 15:4 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
36 2018-01-27 17:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 5:2 MUKS Naprzód Janów (K)
37 2018-01-27 18:00 UKHK Unia Oświęcim (K) 0:13 TMH Polonia Bytom (K)
38 2018-01-28 11:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 4:3 k. MUKS Naprzód Janów (K)
39 2018-02-03 12:00 MUKS Naprzód Janów (K) 4:3 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
40 2018-02-03 14:30 TMH Polonia Bytom (K) 5:0 UKHK Unia Oświęcim (K)

Play Off Ćwierćfinał 1

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
41 2018-02-10 18:45 PTH Kozice Poznań (K) 2:7 MUKS Naprzód Janów (K)
43 2018-02-11 12:15 MUKS Naprzód Janów (K) 8:1 PTH Kozice Poznań (K)

Play Off Ćwierćfinał 2

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
42 2018-02-10 09:20 UKHK Unia Oświęcim (K) 0:7 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
44 2018-02-11 14:45 SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 6:0 UKHK Unia Oświęcim (K)

Play Off Półfinał 1

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
45 2018-02-24 19:15 MUKS Naprzód Janów (K) 1:9 TMH Polonia Bytom (K)
47 2018-03-03 18:45 TMH Polonia Bytom (K) 5:2 MUKS Naprzód Janów (K)

Play Off Półfinał 2

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
46 2018-02-24 14:15 SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 4:6 GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)
48 2018-03-03 14:45 GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2:3 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)
49 2018-03-04 12:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 3:2 d. SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Play Off Spotkania Finałowe

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
50 2018-03-10 19:30 GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 3:4 d. TMH Polonia Bytom (K)
52 2018-03-17 19:00 TMH Polonia Bytom (K) 3:1 GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Play Off Spotkania o 3 Miejsce

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
51 2018-03-10 11:30 SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2:1 MUKS Naprzód Janów (K)
53 2018-03-17 17:45 MUKS Naprzód Janów (K) 2:3 SKKH Atomówki GKS Tychy (K)