RUNDA 1 01 Kolejka (1-4)

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
1 07.03.2021 14:45 MKS Sokoły Toruń (ŻM) ŁKH Łódź (ŻM) 2:11
2 01.01.2021 00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) AH Legia Warszawa (ŻM)

RUNDA 1 01 Kolejka (5-8)

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
3 14.03.2021 09:30 UKS Bombek Malbork (ŻM) GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 10:3
4 13.03.2021 19:30 HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) MUKS WTH Wrocław (ŻM) 3:2

RUNDA 1 01 Kolejka (9-12)

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
5 13.03.2021 15:15 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) AH Legia Warszawa II (ŻM) 2:16
6 25.04.2021 12:00 PTH Koziołki Poznań (ŻM) ŁKH Łódź II (ŻM) 9:6

RUNDA 1 02 Kolejka (1-4)

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
7 27.02.2021 16:45 MKS Sokoły Toruń (ŻM) AH Legia Warszawa (ŻM) 4:7
8 27.02.2021 16:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) ŁKH Łódź (ŻM) 10:2

RUNDA 1 02 Kolejka (5-8)

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
9 27.02.2021 12:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 3:8
10 27.02.2021 16:00 UKS Bombek Malbork (ŻM) MUKS WTH Wrocław (ŻM) 4:8

RUNDA 1 02 Kolejka (9-12)

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
11 27.02.2021 15:30 AH Legia Warszawa II (ŻM) ŁKH Łódź II (ŻM) 8:5
12 21.03.2021 13:00 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) PTH Koziołki Poznań (ŻM) 3:34

RUNDA 1 03 Kolejka (1-4)

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
13 06.03.2021 12:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) MKS Sokoły Toruń (ŻM) 12:3
14 01.01.2021 00:00 AH Legia Warszawa (ŻM) ŁKH Łódź (ŻM)

RUNDA 1 03 Kolejka (5-8)

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
15 28.02.2021 08:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) MUKS WTH Wrocław (ŻM) 3:19
16 28.02.2021 09:30 UKS Bombek Malbork (ŻM) HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2:3

RUNDA 1 03 Kolejka (9-12)

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
17 06.03.2021 17:45 PTH Koziołki Poznań (ŻM) AH Legia Warszawa II (ŻM) 7:5
18 07.03.2021 12:45 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) ŁKH Łódź II (ŻM) 1:23

RUNDA 2 01 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
0 01.01.2021 00:00 MUKS WTH Wrocław (ŻM) MUKS WTH Wrocław (ŻM)

RUNDA 2 04 Kolejka (1-4)

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
19 14.03.2021 12:30 ŁKH Łódź (ŻM) MKS Sokoły Toruń (ŻM) 30:7
20 13.03.2021 17:00 AH Legia Warszawa (ŻM) GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM) 1:12

RUNDA 2 04 Kolejka (5-8)

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
21 01.01.2021 00:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) UKS Bombek Malbork (ŻM)
22 14.03.2021 09:00 HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) MUKS WTH Wrocław (ŻM) 4:5

RUNDA 2 04 Kolejka (9-12)

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
23 01.01.2021 00:00 AH Legia Warszawa II (ŻM) MKS Sokoły Toruń II (ŻM)
24 05.03.2021 17:00 ŁKH Łódź II (ŻM) PTH Koziołki Poznań (ŻM) 7:6

RUNDA 2 05 Kolejka (1-4)

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
25 01.01.2021 00:00 AH Legia Warszawa (ŻM) MKS Sokoły Toruń (ŻM)
26 01.01.2021 00:00 ŁKH Łódź (ŻM) GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)

RUNDA 2 05 Kolejka (5-8)

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
27 27.02.2021 13:00 UKS Bombek Malbork (ŻM) MUKS WTH Wrocław (ŻM) 4:8
28 20.03.2021 11:30 HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 7:3

RUNDA 2 05 Kolejka (9-12)

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
29 20.03.2021 12:30 ŁKH Łódź II (ŻM) AH Legia Warszawa II (ŻM) 7:6 k.
30 21.03.2021 16:00 MKS Sokoły Toruń II (ŻM) PTH Koziołki Poznań (ŻM) 1:17

RUNDA 2 06 Kolejka (1-4)

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
31 01.01.2021 00:00 MKS Sokoły Toruń (ŻM) GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM)
32 12.03.2021 16:45 ŁKH Łódź (ŻM) AH Legia Warszawa (ŻM) 10:2

RUNDA 2 06 Kolejka (5-8)

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
33 28.02.2021 10:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) MUKS WTH Wrocław (ŻM) 5:15
34 07.03.2021 09:30 UKS Bombek Malbork (ŻM) HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 3:14

RUNDA 2 06 Kolejka (9-12)

Numer Data Godzina Gospodarze Goście Wynik
35 01.01.2021 00:00 AH Legia Warszawa II (ŻM) PTH Koziołki Poznań (ŻM)
36 14.03.2021 15:00 ŁKH Łódź II (ŻM) MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 12:1