STATYSTYKI POLSKIEGO HOKEJA

Zespół

BKS Bydgoszcz U12 (ŻM)

  • Miasto Bydgoszcz

  • Trener Andrzej Mateja

  • Prezes Grzegorz Pięta (Budowlany Klub Sportowy Bydgoszcz)

  • Lodowisko Lodowisko Torbyd Bydgoszcz

Ostatnio rozegrane spotkania

# Data Gospodarze Wynik Goście
110 07.03.2020 BKS Bydgoszcz U12 (ŻM) 9:3 MKS Sokoły Toruń U12 (ŻM)
107 01.03.2020 GKS Stoczniowiec Gdańsk U12 (ŻM) 14:1 BKS Bydgoszcz U12 (ŻM)
88 23.02.2020 UKS Bombek Malbork U12 (ŻM) 2:13 BKS Bydgoszcz U12 (ŻM)
3 16.02.2020 BKS Bydgoszcz U12 (ŻM) 5:0 HUKS Niedźwiadki Gdynia U12 (ŻM)
70 16.02.2020 BKS Bydgoszcz U12 (ŻM) 2:3 HUKS Niedźwiadki Gdynia U12 (ŻM)
75 04.01.2020 GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM) 6:2 BKS Bydgoszcz U12 (ŻM)
129 21.12.2019 ŁKH Łódź II U12 (ŻM) 1:9 BKS Bydgoszcz U12 (ŻM)
57 21.12.2019 ŁKH Łódź II U12 (ŻM) 1:16 BKS Bydgoszcz U12 (ŻM)
53 14.12.2019 BKS Bydgoszcz U12 (ŻM) 0:23 ŁKH Łódź U12 (ŻM)
91 07.12.2019 AH Legia Warszawa II U12 (ŻM) 4:5 BKS Bydgoszcz U12 (ŻM)
80 06.12.2019 AH Legia Warszawa U12 (ŻM) 19:0 BKS Bydgoszcz U12 (ŻM)
42 23.11.2019 BKS Bydgoszcz U12 (ŻM) 1:9 GKS Stoczniowiec Gdańsk U12 (ŻM)
102 16.11.2019 PTH Koziołki Poznań U12 (ŻM) 11:1 BKS Bydgoszcz U12 (ŻM)
35 16.11.2019 PTH Koziołki Poznań U12 (ŻM) 13:2 BKS Bydgoszcz U12 (ŻM)
25 27.10.2019 BKS Bydgoszcz U12 (ŻM) 16:2 AH Legia Warszawa II U12 (ŻM)
20 19.10.2019 BKS Bydgoszcz U12 (ŻM) 3:15 AH Legia Warszawa U12 (ŻM)
17 05.10.2019 BKS Bydgoszcz U12 (ŻM) 5:0 UKS Bombek Malbork U12 (ŻM)
9 28.09.2019 BKS Bydgoszcz U12 (ŻM) 8:6 GKS Stoczniowiec Gdańsk II U12 (ŻM)

Najbliższe spotkania

# Data Gospodarze Goście
44 01.01.2019 MKS Sokoły Toruń U12 (ŻM) BKS Bydgoszcz U12 (ŻM)
66 01.01.2020 BKS Bydgoszcz U12 (ŻM) MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM)
124 01.01.2020 ŁKH Łódź U12 (ŻM) BKS Bydgoszcz U12 (ŻM)
118 01.01.2020 BKS Bydgoszcz U12 (ŻM) MUKS WTH Wrocław U12 (ŻM)
f02f7503_180d_4871_ab4b_3ae19ef5d525150.png

Kadra:

Bramkarze

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Kosma Lewandowski 04.10.2008 (12 l.)
0 Piotr Brodziński 29.12.2007 (13 l.)
0 Weronika Brodzińska 09.03.2010 (10 l.)

Obrońcy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Patryk Hildebrandt 27.06.2010 (10 l.)
0 Jakub Klamra 19.11.2008 (12 l.)
0 Marcel Lewandowski 03.09.2007 (13 l.)
0 Maximilian Duda 06.04.2007 (13 l.)
0 Kajetan Zieliński 03.09.2008 (12 l.)
0 Igor Ostrowski 15.03.2008 (12 l.)
0 Stanisław Chilewski 15.12.2007 (13 l.)
0 Kamil Jastrzębski 19.05.2007 (13 l.)
0 Miłosz Poral 05.11.2010 (10 l.)
0 Anton Pavliuk 03.12.2009 (11 l.)

Napastnicy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Oliwier Janicki 19.04.2007 (13 l.)
0 Jakub Kowalski 19.04.2009 (11 l.)
0 Jan Kłobukowski 29.05.2009 (11 l.)
0 Igor Zieliński 30.07.2008 (12 l.)
0 Dominik Kłos 13.08.2008 (12 l.)
0 Robert Smalcerz 14.11.2008 (12 l.)
0 Igor Szyszka 29.11.2008 (12 l.)
0 Sara Nitka 22.02.2009 (11 l.)
0 Mikołaj Czywczyński 27.08.2010 (10 l.)
0 Flavio Wilczewski 15.06.2010 (10 l.)