Zespół

KH Polonia Bytom (ŻM)

  • Miasto: Bytom

  • Trener: Bartłomiej Stępień

  • Prezes: Sławomir Budziński (Klub Hokejowy Polonia Bytom)

  • Lodowisko: OSiR Bytom

Ostatnio rozegrane spotkania

# Data Gospodarze Wynik Goście
23 25.03.2021 KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 4:6 KH Polonia Bytom (ŻM)
22 04.03.2021 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 4:5 KH Polonia Bytom (ŻM)
20 25.02.2021 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 11:14 KH Polonia Bytom (ŻM)
17 11.02.2021 KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2:10 KH Polonia Bytom (ŻM)
16 04.02.2021 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 4:8 KH Polonia Bytom (ŻM)
14 21.01.2021 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 2:7 KH Polonia Bytom (ŻM)
11 14.01.2021 KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 3:7 KH Polonia Bytom (ŻM)
10 15.12.2020 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 6:9 KH Polonia Bytom (ŻM)
8 11.12.2020 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 5:8 KH Polonia Bytom (ŻM)
5 03.12.2020 KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 5:12 KH Polonia Bytom (ŻM)
4 26.11.2020 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 6:7 KH Polonia Bytom (ŻM)
14 12.11.2020 KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 3:8 KH Polonia Bytom (ŻM)
26 08.11.2020 KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 20:5 KH Polonia Bytom (ŻM)
23 29.10.2020 MOSM Tychy (ŻM) 17:3 KH Polonia Bytom (ŻM)
19 22.10.2020 JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 13:0 KH Polonia Bytom (ŻM)
12 08.10.2020 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 5:0 KH Polonia Bytom (ŻM)
5 01.10.2020 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 7:16 KH Polonia Bytom (ŻM)
4 24.09.2020 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM) 16:0 KH Polonia Bytom (ŻM)
2 27.01.2020 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 5:13 KH Polonia Bytom (ŻM)
57984bc3_6e43_4b02_825e_2e0fd0ace45a150.jpg

Kadra:

Bramkarze

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Mateusz Darski 05.08.2010 (11 l.)
0 Tobiasz Słoka 06.09.2009 (12 l.)
0 Filip Stępowski 10.02.2010 (11 l.)

Obrońcy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Aleksander Turlajew 13.07.2010 (11 l.)
0 Franciszek Ochmann 17.08.2010 (11 l.)
0 Agata Matunin 19.10.2010 (11 l.)
0 Wiktor Kasperczyk 02.04.2010 (11 l.)
0 Nicola Kwaśniok 01.02.2009 (12 l.)
0 Julia Bednarek 27.07.2010 (11 l.)
0 Małgorzata Będek 23.11.2010 (11 l.)
0 Julia Dębińska 09.10.2009 (12 l.)
0 Michał Kędzia 01.12.2009 (12 l.)
0 Jakub Marchewka 03.11.2009 (12 l.)
0 Oliwier Kołodziejczyk 01.06.2010 (11 l.)

Napastnicy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Zuzanna Dziedzic 17.08.2009 (12 l.)
0 Jakub Polewiak 29.10.2009 (12 l.)
0 Denis Rusyn 01.03.2009 (12 l.)
0 Anna Walczuch 15.04.2009 (12 l.)
0 Wiktor Klima 13.03.2010 (11 l.)
0 Karolina Gawandtka 20.08.2009 (12 l.)
0 Lena Niesterczuk 25.06.2009 (12 l.)
0 Weronika Nasiłowska 02.02.2009 (12 l.)
0 Nicholas Zając 24.10.2010 (11 l.)
0 Karolina Posłuszny 18.05.2009 (12 l.)
0 Michał Szyszka 09.09.2009 (12 l.)
0 Amadeusz Tyński 26.12.2009 (12 l.)
0 Lena Zamykal 02.03.2010 (11 l.)
0 Oliwier Winek 18.06.2009 (12 l.)
0 Jakub Marczyk 03.12.2010 (11 l.)
0 Maksymilian Suszek 07.09.2009 (12 l.)
0 Arkadiusz Gajewski 22.02.2010 (11 l.)
0 Marta Gutowska 19.01.2010 (11 l.)
0 Mateusz Kalus 16.04.2009 (12 l.)
0 Zuzanna Kruzel 18.09.2009 (12 l.)
0 Dominik Litwa 20.01.2009 (12 l.)
0 Klaudiusz Adamec 07.05.2010 (11 l.)
0 Marek Boczej 15.11.2009 (12 l.)
0 Sebastian Borowicki 21.09.2009 (12 l.)