Zespół

Akademia Młoda GieKSa (ŻM)

  • Miasto: Katowice

  • Trener: Mariusz Kieca

  • Prezes: Łukasz Czopik (Fundacja Sportowe Katowice)

  • Lodowisko: Jantor MOSiR Katowice

Ostatnio rozegrane spotkania

# Data Gospodarze Wynik Goście
24 11.03.2021 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 5:2 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)
22 04.03.2021 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 4:5 KH Polonia Bytom (ŻM)
19 28.02.2021 KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 2:10 Akademia Młoda GieKSa (ŻM)
18 11.02.2021 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 0:7 Akademia Młoda GieKSa (ŻM)
16 04.02.2021 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 4:8 KH Polonia Bytom (ŻM)
12 28.01.2021 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 4:3 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM)
13 21.01.2021 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 7:2 KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)
10 15.12.2020 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 6:9 KH Polonia Bytom (ŻM)
7 10.12.2020 KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM) 1:6 Akademia Młoda GieKSa (ŻM)
6 03.12.2020 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 5:7 Akademia Młoda GieKSa (ŻM)
4 26.11.2020 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 6:7 KH Polonia Bytom (ŻM)
1 19.11.2020 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 11:4 KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)
27 08.11.2020 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 0:5 MOSM Tychy (ŻM)
22 29.10.2020 JKH GKS Jastrzębie (ŻM) 11:0 Akademia Młoda GieKSa (ŻM)
20 22.10.2020 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 12:2 KS K-ce Naprzód Janów II (ŻM)
13 15.10.2020 UKS Zagłębie Sosnowiec II (ŻM) 0:4 Akademia Młoda GieKSa (ŻM)
12 08.10.2020 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 5:0 KH Polonia Bytom (ŻM)
6 01.10.2020 Akademia Młoda GieKSa (ŻM) 1:12 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM)
3 24.09.2020 KS K-ce Naprzód Janów (ŻM) 13:3 Akademia Młoda GieKSa (ŻM)
12f37d0e_6247_43e9_bcdf_68accda96ee8150.jpg

Kadra:

Bramkarze

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Michał Polowczyk 10.09.2009 (12 l.)
0 Justyna Koszyk 13.03.2010 (11 l.)
0 Mateusz Hildebrandt 01.12.2011 (10 l.)
0 Adrian Rajski 24.08.2011 (10 l.)

Obrońcy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Tomasz Bronkowski 22.01.2011 (10 l.)
0 Klaudia Wilk 04.09.2009 (12 l.)
0 Cezary Hennek 26.07.2009 (12 l.)
0 Igor Brzoskowski 11.01.2009 (12 l.)
0 Szymon Strzelczyk 15.04.2009 (12 l.)
0 Kamil Skrodziuk 02.09.2009 (12 l.)
0 Oskar Sierszecki 15.04.2010 (11 l.)

Napastnicy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Aleksander Brzęczek 29.01.2011 (10 l.)
0 Ignacy Galusek 22.03.2010 (11 l.)
0 Filip Wróbel 25.05.2010 (11 l.)
0 Dominik Paprotny 14.08.2010 (11 l.)
0 Jan Krystek 15.03.2009 (12 l.)
0 Oliwier Adler 16.09.2009 (12 l.)
0 Dominik Pawiński 19.09.2009 (12 l.)
0 Piotr Węgrzyk 10.11.2009 (12 l.)
0 Patryk Sulisz 29.11.2009 (12 l.)
0 Patryk Cichy 06.07.2011 (10 l.)
0 Maksymilian Zyg 25.06.2011 (10 l.)
0 Dawid Cichoń 21.02.2011 (10 l.)
0 Ksawery Konieczny 10.04.2010 (11 l.)
0 Krystian Orzechowski 17.06.2009 (12 l.)