Zespół

KS Luce Cieszyn (ŻS)

  • Miasto: Cieszyn

  • Trener: Marcin Słama

  • Prezes: Mateusz Dudkiewicz (Klub Sportowy Luce Cieszyn)

  • Lodowisko: HWS im. Cieszyńskich Olimpijczyków

Ostatnio rozegrane spotkania

# Data Gospodarze Wynik Goście
81 08.03.2021 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 19:2 KS Luce Cieszyn (ŻS)
77 01.03.2021 KS Luce Cieszyn (ŻS) 11:5 KH Polonia Bytom II (ŻS)
73 22.02.2021 KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 14:0 KS Luce Cieszyn (ŻS)
69 15.02.2021 KS Luce Cieszyn (ŻS) 5:3 Kojotki Naprzód Janów (ŻS)
65 01.02.2021 MOSM Tychy (ŻS) 21:1 KS Luce Cieszyn (ŻS)
61 25.01.2021 KS Luce Cieszyn (ŻS) 2:9 KH Polonia Bytom (ŻS)
57 18.01.2021 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 29:1 KS Luce Cieszyn (ŻS)
55 11.01.2021 MOSM Tychy (ŻS) 31:0 KS Luce Cieszyn (ŻS)
41 04.01.2021 KS Luce Cieszyn (ŻS) 3:9 KH Polonia Bytom II (ŻS)
12 21.12.2020 KS Luce Cieszyn (ŻS) 3:9 KH Polonia Bytom (ŻS)
50 14.12.2020 KS Luce Cieszyn (ŻS) 0:27 JKH GKS Jastrzębie (ŻS)
48 07.12.2020 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 4:3 KS Luce Cieszyn (ŻS)
40 23.11.2020 KS Luce Cieszyn (ŻS) 2:8 KH Polonia Bytom (ŻS)
34 16.11.2020 KS Luce Cieszyn (ŻS) 1:17 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)
31 09.11.2020 KS Luce Cieszyn (ŻS) 1:19 KS K-ce Naprzód Janów (ŻS)
27 02.11.2020 KS Luce Cieszyn (ŻS) 1:38 MOSM Tychy (ŻS)
22 26.10.2020 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 21:3 KS Luce Cieszyn (ŻS)
20 19.10.2020 KS Luce Cieszyn (ŻS) 5:7 Kojotki Naprzód Janów (ŻS)
13 12.10.2020 KS Luce Cieszyn (ŻS) 10:2 KH Polonia Bytom II (ŻS)
6 28.09.2020 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 17:1 KS Luce Cieszyn (ŻS)
3 21.09.2020 KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 27:1 KS Luce Cieszyn (ŻS)
f9fb8bc0_0f49_4e35_a99b_00d72a5383fd150.png

Kadra:

Bramkarze

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Alex Standzina 13.04.2008 (13 l.)
0 Adam Henc 30.09.2008 (13 l.)
0 Karol Matuła 29.04.2009 (12 l.)

Obrońcy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Hubert Hławiczka 28.03.2009 (12 l.)
0 Karol Stępień 30.10.2007 (14 l.)
0 Jakub Krzaczkowski 06.07.2009 (12 l.)
0 Bartosz Szybalski 17.10.2008 (13 l.)
0 Maciej Kapustka 06.10.2007 (14 l.)
0 Wojciech Nowak 04.05.2008 (13 l.)

Napastnicy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Eneasz Nogowczyk 12.11.2008 (13 l.)
0 Kacper Adamek 26.06.2008 (13 l.)
0 Franciszek Kucharski 24.10.2009 (12 l.)
0 Paweł Giza 04.05.2009 (12 l.)
0 Dariusz Zieliński 18.08.2008 (13 l.)
0 Tymot. Nogowczyk 24.11.2007 (14 l.)
0 Konrad Kraszewski 06.03.2007 (14 l.)
0 Paweł Chodubski 01.09.2007 (14 l.)
0 Adam Olek 03.04.2008 (13 l.)
0 Adam Hornik 12.05.2008 (13 l.)
0 Maciej Wiśniewski 11.08.2007 (14 l.)