Zespół

JKH GKS Jastrzębie (ŻS)

  • Miasto: Jastrzębie-Zdrój

  • Trener: Marek Chrabański

  • Prezes: Kazimierz Szynal (Jastrzębski Klub Hokejowy GKS Jastrzębie)

  • Lodowisko: Jastor MOSiR Jastrzębie-Zdrój

Ostatnio rozegrane spotkania

# Data Gospodarze Wynik Goście
2 20.03.2021 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 4:8 MMKS Podhale Nowy Targ (ŻS)
1 19.03.2021 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 10:2 ŁKH Łódź (ŻS)
84 08.03.2021 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 36:0 KH Polonia Bytom II (ŻS)
78 01.03.2021 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 21:1 Kojotki Naprzód Janów (ŻS)
75 22.02.2021 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 11:1 KH Polonia Bytom (ŻS)
71 15.02.2021 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 5:1 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)
66 01.02.2021 KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 3:9 JKH GKS Jastrzębie (ŻS)
64 25.01.2021 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 4:1 MOSM Tychy (ŻS)
57 18.01.2021 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 29:1 KS Luce Cieszyn (ŻS)
56 11.01.2021 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 17:0 Kojotki Naprzód Janów (ŻS)
50 14.12.2020 KS Luce Cieszyn (ŻS) 0:27 JKH GKS Jastrzębie (ŻS)
28 13.12.2020 Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2:13 JKH GKS Jastrzębie (ŻS)
47 07.12.2020 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 16:1 KH Polonia Bytom (ŻS)
43 25.11.2020 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 4:11 JKH GKS Jastrzębie (ŻS)
38 23.11.2020 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 10:2 KS K-ce Naprzód Janów (ŻS)
36 16.11.2020 MOSM Tychy (ŻS) 5:6 JKH GKS Jastrzębie (ŻS)
29 09.11.2020 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 23:2 KH Polonia Bytom II (ŻS)
22 26.10.2020 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 21:3 KS Luce Cieszyn (ŻS)
19 19.10.2020 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 9:2 KH Polonia Bytom (ŻS)
15 12.10.2020 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 14:2 UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)
10 05.10.2020 KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 1:9 JKH GKS Jastrzębie (ŻS)
8 28.09.2020 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 9:4 MOSM Tychy (ŻS)
1 21.09.2020 JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 24:0 KH Polonia Bytom II (ŻS)
e045cc73_05e5_43bd_9b1b_8b64d3b64d0b150.jpg

Kadra:

Bramkarze

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Kacper Michalski 19.07.2007 (14 l.)
0 Oliwia Chrapek 01.09.2008 (13 l.)
0 Franciszek Zacharjasz 21.08.2008 (13 l.)
0 Maksymilian Szczęsny 03.07.2009 (12 l.)
0 Samuel Plinta 09.07.2008 (13 l.)

Obrońcy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Antoni Galant 11.03.2009 (12 l.)
0 Kacper Litwińczuk 11.09.2008 (13 l.)
0 Wiktor Breske 16.05.2008 (13 l.)
0 Filip Petlakowski 19.03.2007 (14 l.)
0 Pascal Górski 29.05.2008 (13 l.)
0 Tymoteusz Krawiec 18.10.2008 (13 l.)
0 Jeremi Majchrzak 06.06.2008 (13 l.)
0 Mateusz Midzierski 30.04.2008 (13 l.)
0 Przemysław Muzyka 21.10.2008 (13 l.)
0 Jakub Dąbrowa 14.04.2008 (13 l.)
0 Maksym. Nietrzebka 01.08.2009 (12 l.)

Napastnicy

Nr. Imię i Nazwisko Data urodzenia
0 Jakub Czyż 27.01.2008 (13 l.)
0 Filip Wojciechowski 08.03.2007 (14 l.)
0 Wiktor Zając 18.02.2007 (14 l.)
0 Czesław Pasoń 06.12.2007 (14 l.)
0 Kacper Wolak 21.09.2007 (14 l.)
0 Igor Hareńczyk 09.07.2007 (14 l.)
0 Michał Kapiński 22.01.2007 (14 l.)
0 Filip Chrobociński 21.06.2008 (13 l.)
0 Piotr Krzyształa 16.06.2008 (13 l.)
0 Łukasz Sikora II 06.04.2009 (12 l.)
0 Mateusz Wałęga 22.07.2009 (12 l.)
0 Natan Gołofit 27.10.2008 (13 l.)
0 Kacper Jasnos 29.08.2009 (12 l.)
0 Wiktor Landziński 28.03.2008 (13 l.)
0 Adam Leśniok 14.10.2007 (14 l.)
0 Mikołaj Osiadły 03.02.2007 (14 l.)