Statystyki PZHL

# Zespół M Pkt BZ BS
1. UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 14 33 81 43
2. JKH GKS Jastrzębie (CLJ) 15 33 70 48
3. TMH Polonia Bytom (CLJ) 16 26 56 65
4. MOSM Tychy (CLJ) 15 22 55 52
5. SMS Sokoły Toruń (CLJ) 15 21 62 72
6. MKS Cracovia Kraków (CLJ) 14 15 36 49
7. UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ) 16 15 51 71
8. UKH Unia Oświęcim (CLJ) 15 15 61 72

Legenda

M
Liczba rozegranych meczów
Pkt
Liczba zdobytych punktów
BZ
Bramki zdobyte
BS
Bramki stracone

01 Runda 01 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
1 2017-09-23 16:00 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ) 3:5 JKH GKS Jastrzębie (CLJ)
2 2017-09-23 12:30 TMH Polonia Bytom (CLJ) 4:1 MOSM Tychy (CLJ)
3 2017-09-23 15:15 UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 5:1 MKS Cracovia Kraków (CLJ)
4 2017-09-23 18:30 UKH Unia Oświęcim (CLJ) 6:5 d. SMS Sokoły Toruń (CLJ)

01 Runda 02 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
5 2017-09-24 12:00 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ) 4:7 JKH GKS Jastrzębie (CLJ)
6 2017-09-24 12:00 TMH Polonia Bytom (CLJ) 2:5 MOSM Tychy (CLJ)
7 2017-09-24 14:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 6:1 MKS Cracovia Kraków (CLJ)
8 2017-09-24 09:30 UKH Unia Oświęcim (CLJ) 8:7 k. SMS Sokoły Toruń (CLJ)

01 Runda 03 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
9 2017-09-30 19:30 SMS Sokoły Toruń (CLJ) 7:1 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ)
10 2017-09-30 11:30 MKS Cracovia Kraków (CLJ) 5:3 UKH Unia Oświęcim (CLJ)
11 2017-09-30 13:00 MOSM Tychy (CLJ) 4:1 UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)
12 2017-09-30 15:30 JKH GKS Jastrzębie (CLJ) 6:1 TMH Polonia Bytom (CLJ)

01 Runda 04 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13 2017-10-01 09:30 SMS Sokoły Toruń (CLJ) 7:5 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ)
14 2017-10-01 11:00 MKS Cracovia Kraków (CLJ) 8:3 UKH Unia Oświęcim (CLJ)
15 2017-10-01 17:30 MOSM Tychy (CLJ) 3:7 UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)
16 2017-10-01 09:00 JKH GKS Jastrzębie (CLJ) 10:2 TMH Polonia Bytom (CLJ)

01 Runda 05 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17 2017-10-07 18:00 TMH Polonia Bytom (CLJ) 3:2 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ)
18 2017-10-07 15:15 UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 7:4 JKH GKS Jastrzębie (CLJ)
19 2017-10-07 10:40 UKH Unia Oświęcim (CLJ) 5:3 MOSM Tychy (CLJ)
20 2017-10-07 19:00 SMS Sokoły Toruń (CLJ) 4:2 MKS Cracovia Kraków (CLJ)

01 Runda 06 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21 2017-10-08 12:30 TMH Polonia Bytom (CLJ) 3:5 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ)
22 2017-10-08 14:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 5:6 d. JKH GKS Jastrzębie (CLJ)
23 2017-10-08 11:20 UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2:7 MOSM Tychy (CLJ)
24 2017-10-08 09:30 SMS Sokoły Toruń (CLJ) 6:2 MKS Cracovia Kraków (CLJ)

01 Runda 07 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25 2017-10-14 14:30 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ) 1:2 MKS Cracovia Kraków (CLJ)
26 2017-10-14 17:30 MOSM Tychy (CLJ) SMS Sokoły Toruń (CLJ)
27 2017-10-14 19:30 JKH GKS Jastrzębie (CLJ) 1:6 UKH Unia Oświęcim (CLJ)
28 2017-10-14 15:00 TMH Polonia Bytom (CLJ) 4:5 d. UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)

01 Runda 08 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29 2017-10-15 10:45 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ) 1:3 MKS Cracovia Kraków (CLJ)
30 2017-10-15 12:00 MOSM Tychy (CLJ) 2:4 SMS Sokoły Toruń (CLJ)
31 2017-10-15 19:30 JKH GKS Jastrzębie (CLJ) UKH Unia Oświęcim (CLJ)
32 2017-10-15 15:00 TMH Polonia Bytom (CLJ) 4:5 UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)

01 Runda 09 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
33 2017-10-21 14:30 UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 4:6 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ)
34 2017-10-21 12:10 UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2:4 TMH Polonia Bytom (CLJ)
35 2017-10-21 18:00 SMS Sokoły Toruń (CLJ) 3:4 JKH GKS Jastrzębie (CLJ)
36 2017-10-21 12:30 MKS Cracovia Kraków (CLJ) 2:4 MOSM Tychy (CLJ)

01 Runda 10 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
37 2017-10-22 14:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 6:3 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ)
38 2017-10-22 10:45 UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2:3 TMH Polonia Bytom (CLJ)
39 2017-10-22 10:00 SMS Sokoły Toruń (CLJ) 3:6 JKH GKS Jastrzębie (CLJ)
40 2017-10-22 12:30 MKS Cracovia Kraków (CLJ) 4:3 MOSM Tychy (CLJ)

01 Runda 11 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
41 2017-10-28 14:00 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ) 6:2 MOSM Tychy (CLJ)
42 2017-10-28 14:00 JKH GKS Jastrzębie (CLJ) 4:1 MKS Cracovia Kraków (CLJ)
43 2017-10-28 20:00 SMS Sokoły Toruń (CLJ) 4:7 TMH Polonia Bytom (CLJ)
44 2017-10-28 20:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 6:3 UKH Unia Oświęcim (CLJ)

01 Runda 12 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
45 2017-10-29 11:45 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ) 2:1 MOSM Tychy (CLJ)
46 2017-10-29 14:00 JKH GKS Jastrzębie (CLJ) 1:0 MKS Cracovia Kraków (CLJ)
47 2017-10-29 09:30 SMS Sokoły Toruń (CLJ) 3:6 TMH Polonia Bytom (CLJ)
48 2017-10-29 14:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 7:2 UKH Unia Oświęcim (CLJ)

01 Runda 13 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
49 2017-11-04 20:30 UKH Unia Oświęcim (CLJ) 4:5 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ)
50 2017-11-04 19:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 9:1 SMS Sokoły Toruń (CLJ)
51 2017-11-03 17:30 MKS Cracovia Kraków (CLJ) 3:4 TMH Polonia Bytom (CLJ)
52 2017-11-04 17:00 MOSM Tychy (CLJ) 5:4 d. JKH GKS Jastrzębie (CLJ)

01 Runda 14 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
53 2017-11-05 11:30 UKH Unia Oświęcim (CLJ) 9:4 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ)
54 2017-11-05 14:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 8:1 SMS Sokoły Toruń (CLJ)
55 2017-11-04 12:30 MKS Cracovia Kraków (CLJ) 2:4 TMH Polonia Bytom (CLJ)
56 2017-11-05 12:30 MOSM Tychy (CLJ) 5:4 JKH GKS Jastrzębie (CLJ)

02 Runda 15 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
57 2017-11-18 19:30 JKH GKS Jastrzębie (CLJ) 4:2 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ)
58 2017-11-18 14:15 MOSM Tychy (CLJ) 3:2 d. TMH Polonia Bytom (CLJ)
59 2017-12-02 MKS Cracovia Kraków (CLJ) UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)
60 2017-11-18 20:00 SMS Sokoły Toruń (CLJ) 4:2 UKH Unia Oświęcim (CLJ)

02 Runda 16 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
61 2017-11-19 13:30 JKH GKS Jastrzębie (CLJ) 4:1 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ)
62 2017-11-19 13:45 MOSM Tychy (CLJ) 7:3 TMH Polonia Bytom (CLJ)
63 2017-12-03 MKS Cracovia Kraków (CLJ) UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)
64 2017-11-19 10:30 SMS Sokoły Toruń (CLJ) 3:4 d. UKH Unia Oświęcim (CLJ)

02 Runda 17 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
65 2017-11-25 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ) SMS Sokoły Toruń (CLJ)
66 2017-11-25 MKS Cracovia Kraków (CLJ) UKH Unia Oświęcim (CLJ)
67 2017-11-25 20:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) MOSM Tychy (CLJ)
68 2017-11-25 12:15 TMH Polonia Bytom (CLJ) JKH GKS Jastrzębie (CLJ)

02 Runda 18 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
69 2017-11-26 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ) SMS Sokoły Toruń (CLJ)
70 2017-11-26 MKS Cracovia Kraków (CLJ) UKH Unia Oświęcim (CLJ)
71 2017-11-26 20:00 UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) MOSM Tychy (CLJ)
72 2017-11-26 12:00 TMH Polonia Bytom (CLJ) JKH GKS Jastrzębie (CLJ)

02 Runda 19 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
73 2018-01-06 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ) TMH Polonia Bytom (CLJ)
74 2018-01-06 JKH GKS Jastrzębie (CLJ) UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)
75 2018-01-06 MOSM Tychy (CLJ) UKH Unia Oświęcim (CLJ)
76 2018-01-06 MKS Cracovia Kraków (CLJ) SMS Sokoły Toruń (CLJ)

02 Runda 20 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
77 2018-01-07 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ) TMH Polonia Bytom (CLJ)
78 2018-01-07 JKH GKS Jastrzębie (CLJ) UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)
79 2018-01-07 MOSM Tychy (CLJ) UKH Unia Oświęcim (CLJ)
80 2018-01-07 MKS Cracovia Kraków (CLJ) SMS Sokoły Toruń (CLJ)

02 Runda 21 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
81 2018-01-13 MKS Cracovia Kraków (CLJ) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ)
82 2018-01-13 SMS Sokoły Toruń (CLJ) MOSM Tychy (CLJ)
83 2018-01-13 UKH Unia Oświęcim (CLJ) JKH GKS Jastrzębie (CLJ)
84 2018-01-13 UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) TMH Polonia Bytom (CLJ)

02 Runda 22 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
85 2018-01-14 MKS Cracovia Kraków (CLJ) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ)
86 2018-01-14 SMS Sokoły Toruń (CLJ) MOSM Tychy (CLJ)
87 2018-01-14 UKH Unia Oświęcim (CLJ) JKH GKS Jastrzębie (CLJ)
88 2018-01-14 UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) TMH Polonia Bytom (CLJ)

02 Runda 23 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
89 2018-01-20 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ) UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)
90 2018-01-20 TMH Polonia Bytom (CLJ) UKH Unia Oświęcim (CLJ)
91 2018-01-20 JKH GKS Jastrzębie (CLJ) SMS Sokoły Toruń (CLJ)
92 2018-01-20 MOSM Tychy (CLJ) MKS Cracovia Kraków (CLJ)

02 Runda 24 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
93 2018-01-21 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ) UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)
94 2018-01-21 TMH Polonia Bytom (CLJ) UKH Unia Oświęcim (CLJ)
95 2018-01-21 JKH GKS Jastrzębie (CLJ) SMS Sokoły Toruń (CLJ)
96 2018-01-21 MOSM Tychy (CLJ) MKS Cracovia Kraków (CLJ)

02 Runda 25 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
97 2018-01-27 MOSM Tychy (CLJ) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ)
98 2018-01-27 MKS Cracovia Kraków (CLJ) JKH GKS Jastrzębie (CLJ)
99 2018-01-27 TMH Polonia Bytom (CLJ) SMS Sokoły Toruń (CLJ)
100 2018-01-27 UKH Unia Oświęcim (CLJ) UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)

02 Runda 26 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
101 2018-01-28 MOSM Tychy (CLJ) UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ)
102 2018-01-28 MKS Cracovia Kraków (CLJ) JKH GKS Jastrzębie (CLJ)
103 2018-01-28 TMH Polonia Bytom (CLJ) SMS Sokoły Toruń (CLJ)
104 2018-01-28 UKH Unia Oświęcim (CLJ) UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)

02 Runda 27 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
105 2018-02-03 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ) UKH Unia Oświęcim (CLJ)
106 2018-02-03 SMS Sokoły Toruń (CLJ) UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)
107 2018-02-03 TMH Polonia Bytom (CLJ) MKS Cracovia Kraków (CLJ)
108 2018-02-03 JKH GKS Jastrzębie (CLJ) MOSM Tychy (CLJ)

02 Runda 28 Kolejka

Numer Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
109 2018-02-04 UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (CLJ) UKH Unia Oświęcim (CLJ)
110 2018-02-04 SMS Sokoły Toruń (CLJ) UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)
111 2018-02-04 TMH Polonia Bytom (CLJ) MKS Cracovia Kraków (CLJ)
112 2018-02-04 JKH GKS Jastrzębie (CLJ) MOSM Tychy (CLJ)
1.21